25.10.2022


Den otevřených dveří 6.10.2022

Asociace poskytovatelů sociálních služeb vyhlašuje každý rok tzv. Týden sociálních služeb. V tomto týdnu jsme si mohli zvolit jeden den jako Den otevřených dveří, kdy se případní zájemci nebo jejich rodinní příslušníci mohli přijít podívat do našeho Domova, aby viděli, jak to u nás vypadá, jak to u nás funguje, poptat se na to, co je zajímá a také se mohli zúčastnit našeho doprovodného programu.

Jako dopolední program jsme měli domluvené setkání s žáky ze třídy 4.B ZŠ Buštěhrad,s kterými přišla jejich paní učitelka Marriana Hausnerová. Děti klientům přinesly svoje výrobky a přáníčka. Dále si s klienty zahrály společenské hry jako je Člověče nezlob se, Speed Cups, piškvorky, Double, tvoření z kreativních gumiček apod. Na závěr nám zahrál jeden žák na kytaru. Setkání se nám moc líbilo, děti zkrátka umí rozveselit a to se jim také podařilo.

Na odpolední program jsme pozvali pana harmonikáře Ježka se svým dědečkem. Společně nám zahráli a zazpívali mnoho známých písniček, takže ke zpěvu se vesele připojili i klienti. Výbornou atmosféru doplnilo i občerstvení jako byly dortíčky a chlebíčky s kávou nebo čajem.

Společně strávený den jsme si myslím všichni moc užili.

Fotografie

Zpět na novinky